Організовується стихійна акція протесту: у Києві почався суд над Саакашвілі (онлайн трансляція)

У Печерському районному суді Києва проходить розгляд питання про обрання запобіжного заходу затриманому в п’ятницю 8 грудня, екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі, передає Корупція.Інфо

Його привезли в будівлю суду вранці 11 грудня, після чого його прихильники відразу ж перекрили вулицю, а під будівлю суду було стягнуто близько тисячі силовиків з числа поліції і Нацгвардії.

12:05 – Біля будівлі суду почалися бійки через те, що силовики не пропускають людей на засідання. Зокрема, не змогли потрапити в зал нардеп Юрій Дерев’янко та Давид Сакварелідзе.

11:45 – У залі суду зібралося безліч журналістів, нардепів та прихильників Саакашвілі. Їх попросили вийти на кілька хвилин, щоб правоохоронці могли завести в скляну клітку Саакашвілі.

Під будівлею же суду чергують, за даними ЗМІ, кілька сотень військовослужбовців Нацгвардії і співробітників поліції. Вони блокують під’їзди до суду.

У той же час прихильники Саакашвілі поступово починають стягуватися до печерського суду, організовуючи стихійну акцію протесту.

Сподобалась стаття? Жміть -->

Be the first to comment on "Організовується стихійна акція протесту: у Києві почався суд над Саакашвілі (онлайн трансляція)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*